Останні новини
Червень 20, 2016 - Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)
Червень 5, 2016 - 23-річна невістка прокурора Янка виявилася міліонером!
Травень 26, 2016 - На тітушко-охоронця Закарпатського прокурора подали заяву про злочин до ГПУ!
Травень 22, 2016 - Тітушка Закарпатського прокурора Янка у м. Яремче намагався побити журналістів та активістів (ВІДЕО)
Травень 19, 2016 - В Ужгороді депутат підстрелив громадського діяча і стріляв у іншого депутата
Травень 6, 2016 - Прокуратура Закарпаття “кришує” кримінал ужгородських депутатів та забудовників
Травень 4, 2016 - Новий сайт Ужгородської міської ради коштував 54 тис. грн.
Квітень 22, 2016 - СПИСОК БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРОРА ЯНКА!!
Квітень 11, 2016 - В Ужгороді відбулося загальноміське віче
Березень 30, 2016 - Як бюджет м.Ужгород втратив понад мільйона гривень
Березень 26, 2016 - Контрабанду на Закарпатті “кришує” МВС, СБУ та Прокуратура області!?
Березень 25, 2016 - Приватні вулиці для обраних в Ужгороді
Березень 17, 2016 - Ужгородська міська рада закуповує “золоті” дорожні знаки
Березень 16, 2016 - Як отримати безкоштовні ліки в Ужгороді
Лютий 6, 2016 - Що ти, друже, робив тут, поки я там воював?
Лютий 1, 2016 - Рік по Дебальцеву: кілька історій про вихід з оточення
Лютий 1, 2016 - В Ужгороді горить ТЦ “Україна”
Січень 19, 2016 - Ужгород – “місто-сад”, від якого залишився лише спогад
Січень 6, 2016 - Що робити якщо Ви не отримали субсидію?
Січень 6, 2016 - Депутати вимагали звільнити Анатолія Ковальського з посади директора ЖРЕРУ
Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)

Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)

Закарпатські правозахисники Лариса Ступак та Олександр Пересоляк здійснили поїздку до Генеральної прокуратури України, маючи на меті зустріч з новим очільником структури Юрієм Луценком. Про це в мережі Фейсбук пише Олександр Пересоляк.

 

пересоляк-2Активісти разом із іншими громадянами України намагалися потрапити на прийом до керівництва Генеральної прокуратури України.
У мене та у Лариси Ступак були відмови першого Заступника Генерального прокурора України на бездіяльність прокуратури Закарпатської області тож нас відповідно до прокурорської інструкції повинен був прийняти сам Генеральний прокурор України.
Зрозуміло, що жодна посадова особа Генеральної прокуратури нас не прийняла не кажу вже про керівництво. Максимум, що нам вдалося зробити це здати наше звернення у канцелярію. Як нам повідомили працівники канцелярії сам графік прийому громадян до сих пір не затверджений і його вивісили на сайт та у приймальню близько 13.00 год. і це тільки тому, що ми декілька разів викликали поліцію для фіксації адміністративного правопорушення, яке передбачено ст.. 212-3 КУпАП у вигляді не публікування відкритих даних щодо графіку прийому установи та ст.ст. 170, 171 КК України щодо перешкоджання діяльності журналістів та громадських організацій.

А тепер саме цікаве. На прийомі були декілька стареньких бабусь з м. Вінниці та інших регіонів, які вже по декілька років їздять до м.Києва і безуспішно намагаються потрапити на прийом до керівництва Генеральної прокуратури України.

Сама система обманного прийому громадян виглядає наступним чином. Ви із зверненням потрапляєте на прийом до клерка Генеральної прокуратури, який із розумним виглядом вас вислуховує, приймає ваше звернення, а потім відправляє його до прокуратури того регіону, з якого ви приїхали. Тобто, у порушення ЗУ «Про звернення громадян» ваша скарга перенаправляється для розгляду прокуратурі на яку ви ж і скажетеся. Генеральна працює по принципу поштового відділення для пересилання ваших скарг лише з особистого прийому)))

Ну і кульмінація нашого походу. Прийом звернень громадян з особистого прийому у четвер розпочався у приміщенні Генеральної лише після 13.00 год. , коли саме присутні громадяни дізналися, що насправді прийом керівництвом ГПУ вже закінчився і відбувався то він за іншою адресою по вул. Ісаакяна)))

Шановний Юрій Луценко Луценко, Юрий Витальевич , Коли припиниться бардак з прийомом громадян у ГПУ, коли ГПУ буде відкритою для людей??? і не буде виставляти озброєних охоронців проти її відвідувачів в т.ч. журналістів та представників громадсько-політичних об’єднань, які мають усі законні підстави для того, щоб їх прийняло саме керівництво ГПУ?