Останні новини
Червень 20, 2016 - Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)
Червень 5, 2016 - 23-річна невістка прокурора Янка виявилася міліонером!
Травень 26, 2016 - На тітушко-охоронця Закарпатського прокурора подали заяву про злочин до ГПУ!
Травень 22, 2016 - Тітушка Закарпатського прокурора Янка у м. Яремче намагався побити журналістів та активістів (ВІДЕО)
Травень 19, 2016 - В Ужгороді депутат підстрелив громадського діяча і стріляв у іншого депутата
Травень 6, 2016 - Прокуратура Закарпаття “кришує” кримінал ужгородських депутатів та забудовників
Травень 4, 2016 - Новий сайт Ужгородської міської ради коштував 54 тис. грн.
Квітень 22, 2016 - СПИСОК БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРОРА ЯНКА!!
Квітень 11, 2016 - В Ужгороді відбулося загальноміське віче
Березень 30, 2016 - Як бюджет м.Ужгород втратив понад мільйона гривень
Березень 26, 2016 - Контрабанду на Закарпатті “кришує” МВС, СБУ та Прокуратура області!?
Березень 25, 2016 - Приватні вулиці для обраних в Ужгороді
Березень 17, 2016 - Ужгородська міська рада закуповує “золоті” дорожні знаки
Березень 16, 2016 - Як отримати безкоштовні ліки в Ужгороді
Лютий 6, 2016 - Що ти, друже, робив тут, поки я там воював?
Лютий 1, 2016 - Рік по Дебальцеву: кілька історій про вихід з оточення
Лютий 1, 2016 - В Ужгороді горить ТЦ “Україна”
Січень 19, 2016 - Ужгород – “місто-сад”, від якого залишився лише спогад
Січень 6, 2016 - Що робити якщо Ви не отримали субсидію?
Січень 6, 2016 - Депутати вимагали звільнити Анатолія Ковальського з посади директора ЖРЕРУ

СЛУГА НАРОДУ ПАЦКАН В.В.

Пацкан в статтю

В УЖГОРОДСЬКУ РАЙОННУ ПОДАТКОВУ ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ ЗАСЬ!

Останнім часом, деяких керівників державних установ накрила манія переслідування. І під впливом “важкого захворювання”, лякаючись своєї тіні, вони заходились створювати штучні перешкоди громадянам, під час доступу до державних установ. Перша публікація в розділі ” Слуги народу” висвітлить факт встановлення перешкод при вході до адмінбудівлі за наші з вами податки, вхідних дверей на електронному кодовому замку в Ужгородської об’єднаній Державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Закарпатській області на вулиці Загорській 10-а, в м.Ужгороді з приходом нового керівництва.

На гроші платників податків новий керівник установи Пацкан В.В. найняв приватну охоронну структуру “Уж” охороняти установу від нас, платників податків. Під час моїх чисельних візитів, поговорити з будь – ким з керівництва установи не представилось можливим. Вхід до установи було наглухо закрито та він пильно охоронявся приватними охоронцями. Журналістське розслідування для друкованого видання “СНК” було фактично зірвано. Мені перешкоджали з’ясувати на яких підставах установа закрита у робочій час, навіть просто увійти в установу не представилось можливим. На місце подій було викликано три наряду поліції і одну слідчо-оперативну групу. Але, навіть поліцію, в середину будівлі податкової протягом декількох годин, не впускали приватні охоронці. Цитування та посилання на ст. 19 Конституції України на службових осіб податкової не діяло. Нікого в установі взагалі не зацікавило існування такої вимоги Конституції. як :

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Валерій Пацкан, новий керівник податкової інспекції, що змінив на посаді Тараса Михайловича Триндяка, перетворив податкову інспекцію яку очолює, в приватний закритий стриптиз клуб? Відео про неймовірні досягнення цього діяча представлені у відкритому доступі на каналі Уoutube під назвою: « Податкову з Пацканом брали штурмом» та 5 серій під назвою «Клітка для Пацкана»
Вся податківська челядь вимуштрувана заходити у адмінбудівлю так, що б жодна громадська муха не встигла пролетіти у середину святая святих. Відтак, вільно зайти у державну установу, очолювану Пацканом В.В. наразі неможливо. Відвідувачам потрібно спочатку кудись дзвонити і про щось домовлятись – про це декілька разів повідомив мені охоронець і сам Пацкан Василь. Куди саме дзвонити і навіщо, так і залишилось таємницею.

         Що там роблять службовці, коли закривається від громади, одному богу відомо. Про Громадській контроль звісно, мова не іде.
13 травня, з метою перевірки чи усунуто перешкоди для вільного доступу в установу, разом зі мною прийшло вже декілька журналістів. Але знов кругова оборона будівлі від настирливих візитерів була надійною та непробивною, як броня . Нас знов не пустили в середину адмінбудівлі. Ми знов викликали поліцію. У суперечках з поліцією, через селекторний зв’язок на вхідній двері, у пана Пацкана Василя пройшов майже весь робочий день. Принаймні, коли ми нарешті, під кінець робочого дня, побачили його, він був нібито трохи збентежений. Червоне обличчя. Зіниці розширені. Блукаючий, шукаючий жертву, що не сплатила податки, погляд. Хаотичні рухи кінцівок. Постійно підскакував, колихався, як Васька-встанька, бігав туди сюди. Говорив що платникам податків від того, що вхідні двері у податкову закрито, лише одна вигода. У чому вигода, ми так і не зрозуміли.

             Насправді, 10.05.2016 та 13.05.2016 року керівник ДФС Ужгородського району Пацкан Василь, на мій погляд, вчинив злочин, який кваліфікуються Кримінальним Кодексом за ст. 356 ( самоправство), ст. 171( перешкоджання законній діяльності журналістів) ст.170 ( Перешкоджання законній діяльності громадських організацій) ст. 367 (Службова недбалість)

Прошу всіх платників податків, яким не вдалося безперешкодно потрапити у адмінбудівлю районної податкової за адресою вул. Загорська, 10-а, повідомляти про кожен такий випадок порушення ваших прав,  за телефоном 102, як зробила це я. Чим більше буде свідомих та вільних від  свавілля владних узурпаторів громадян у нашому суспільстві, скарг на незаконні дії щодо обмеження вільного пересування в державній установі будь ким, тим скоріше  пацкани  всіх видів розбіжаться по темним шпаринам.
Прошу прокурора Закарпатської області Янка В.М, вказану публікацію рахувати за повідомлення про злочин.
Внеси відомості про злочин Пацкана В.В до ЕРДР та розпочати розслідування.
Шануймося, бо ми того варті!