Викрито тотальну фальсифікацію показників роботи прокуратури та поліції
На брифінгу з нагоди Дня прокуратури Генеральний прокурор України Юрій Луценко озвучив показники роботи. Що приховується за цими цифрами насправді?
Юрій Луценко повідомив громадськості і журналістам, що за 2017 та 2018 роки прокуратурою України повернуто до держбюджету 108 млрд. грн.
Можна було б похвалити правоохоронні органи за таку завзяту працю, якби всі ці дані не були простою совковою фальсифікацією.
Так, саме так! Фальсифікація, за якою намагаються замаскувати тотальну корупцію, відсутність реальних показників роботи та повну деградацію правоохоронної системи України.
На прикладі прокуратури і поліції Закарпатської області ми дізнаємося чому все це не просто брехня, а брехня вселенського масштабу.
Отже, правоохоронні органи звітують про кількість скерованих до суду справ, повернутих коштів і про інші показники професійної діяльності відповідно до статистичних карток, які обліковуються Управлінням інформаційно-аналітичної підтримки.
Зокрема, прокурор області Володимир Гаврилюк та його права рука і заступник Олександр Василенко оприлюднили інформацію, що у провадженнях щодо тяжких та особливо тяжких злочинів протягом 2017 року було відшкодовано до держбюджету близько 3,5 млн. грн., а протягом 2018 року 33, 9 млн. грн. Нічого собі – скажети ви! Які молодці!
Дана інформація була подана працівниками прокуратури, а вірний соратник прокурорів начальник ГУПН в Закарпатській області Роман Стефанишин теж використовує цю інформацію (з статистичних карток Ф.1.2.).
Зазначені показники лунають зі сторінок друкованих ЗМІ, радіо, місцевих телеканалів, їх подають як чергову перемогу над поплічниками попереднього режиму.
Але мильна бульбашка вибухає під час першої ж поверхневої перевірки.
Звертаємось до Управління державної виконавчої служби в Закарпатській області із запитом щодо реальних сум стягнутих коштів. Отримуємо відповідь, що ДВС у зазначеній категорії справ в 2017 році грошей не стягувалося і на рахунки Держазначейства не перераховувалось, а в 2018 році сума таких коштів склала аж 400 грн. (!!!). Крім того, нас запевняють, що протягом двох останніх років жодне майно осіб, що передували під слідством чи були засуджені, не було конфісковане чи арештоване.
Йдемо далі і звертаємось до Державного казначейства в Закарпатській області. Отримуємо відповідь: в 2017 році на їх рахунки було перераховано 2085, 20 грн. – кошти від реалізації конфіскованих товарів та інших предметів у провадженнях правоохоронних органів області, 6241,00 грн. – кошти від реалізації конфіскованих за рішенням суду товарів та інших предметів, 16 968, 00 грн. – надходження конфіскованої валюти у провадженнях правоохоронних органів області. Простим складанням отримуємо загальну суму відшкодованих до держбюджету грошових коштів 25 тисяч 294 грн.
Тепер вертаємося до даних, оприлюднених керівництвом прокуратури та поліції Закарпаття 3,5 млн. в 2017 році. То звідки взялися такі суми при реальних 25 тис. грн.?
Бульбашка вибухає. 25 тис грн. – це реальний показник роботи прокуратури Закарпаття на чолі з її очільником Володимиром Гаврилюком, його заступником по нагляду за до держанням законів органами досудового розслідування Олександром Василенком та начальником поліції Романом Стефанишиним.
Напевне, не варто й говорити, що їх офіційна зарплатня за цей час склала майже в 40 разів більшу суму, не беручі до уваги корупційні і нетрудові доходи. Говорячи термінами фізики, КПД роботи правоохоронної системи області стрімко наближається до нуля.
Скільки нам ще морочитимуть голову ці нездари на чолі з головним брехачем Юрієм Луценко? Не відомо, але рівно стільки скільки ми самі дозволимо.