Останні новини
Червень 20, 2016 - Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)
Червень 5, 2016 - 23-річна невістка прокурора Янка виявилася міліонером!
Травень 26, 2016 - На тітушко-охоронця Закарпатського прокурора подали заяву про злочин до ГПУ!
Травень 22, 2016 - Тітушка Закарпатського прокурора Янка у м. Яремче намагався побити журналістів та активістів (ВІДЕО)
Травень 19, 2016 - В Ужгороді депутат підстрелив громадського діяча і стріляв у іншого депутата
Травень 6, 2016 - Прокуратура Закарпаття “кришує” кримінал ужгородських депутатів та забудовників
Травень 4, 2016 - Новий сайт Ужгородської міської ради коштував 54 тис. грн.
Квітень 22, 2016 - СПИСОК БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРОРА ЯНКА!!
Квітень 11, 2016 - В Ужгороді відбулося загальноміське віче
Березень 30, 2016 - Як бюджет м.Ужгород втратив понад мільйона гривень
Березень 26, 2016 - Контрабанду на Закарпатті “кришує” МВС, СБУ та Прокуратура області!?
Березень 25, 2016 - Приватні вулиці для обраних в Ужгороді
Березень 17, 2016 - Ужгородська міська рада закуповує “золоті” дорожні знаки
Березень 16, 2016 - Як отримати безкоштовні ліки в Ужгороді
Лютий 6, 2016 - Що ти, друже, робив тут, поки я там воював?
Лютий 1, 2016 - Рік по Дебальцеву: кілька історій про вихід з оточення
Лютий 1, 2016 - В Ужгороді горить ТЦ “Україна”
Січень 19, 2016 - Ужгород – “місто-сад”, від якого залишився лише спогад
Січень 6, 2016 - Що робити якщо Ви не отримали субсидію?
Січень 6, 2016 - Депутати вимагали звільнити Анатолія Ковальського з посади директора ЖРЕРУ
Викрито тотальну фальсифікацію показників роботи прокуратури та поліції

Викрито тотальну фальсифікацію показників роботи прокуратури та поліції

На брифінгу з нагоди Дня прокуратури Генеральний прокурор України Юрій Луценко озвучив показники роботи. Що приховується за цими цифрами насправді?

Юрій Луценко повідомив громадськості і журналістам, що за 2017 та 2018 роки прокуратурою України повернуто до держбюджету 108 млрд. грн.

Можна було  б похвалити правоохоронні органи за таку завзяту працю, якби всі ці дані не були простою совковою фальсифікацією.

Так, саме так!  Фальсифікація, за якою намагаються замаскувати тотальну корупцію,  відсутність реальних показників роботи та повну деградацію правоохоронної системи України.

На прикладі прокуратури і поліції Закарпатської області ми дізнаємося чому все це не просто брехня, а брехня вселенського масштабу.

Отже, правоохоронні органи звітують про кількість скерованих до суду справ, повернутих коштів і про інші показники професійної діяльності відповідно до статистичних карток, які обліковуються Управлінням інформаційно-аналітичної підтримки.

Зокрема, прокурор області Володимир Гаврилюк та його права рука і заступник Олександр Василенко оприлюднили інформацію, що у провадженнях щодо тяжких та особливо тяжких злочинів протягом 2017 року було відшкодовано до держбюджету  близько 3,5 млн. грн., а протягом 2018 року 33, 9 млн. грн.  Нічого собі – скажети ви! Які молодці!

2

 

Дана інформація була подана працівниками прокуратури, а вірний соратник прокурорів начальник ГУПН в Закарпатській області Роман Стефанишин  теж використовує цю інформацію (з статистичних карток Ф.1.2.).

колективне фото

Зазначені показники лунають зі сторінок друкованих ЗМІ, радіо, місцевих телеканалів, їх подають як чергову перемогу над поплічниками попереднього режиму.

Але мильна бульбашка вибухає під час першої ж поверхневої перевірки.

Звертаємось до Управління державної виконавчої служби в Закарпатській області із запитом щодо реальних сум стягнутих коштів.  Отримуємо відповідь, що ДВС у зазначеній категорії справ в 2017 році грошей не стягувалося і на рахунки Держазначейства не перераховувалось, а в 2018 році сума таких коштів склала аж 400 грн. (!!!). Крім того, нас запевняють, що протягом двох останніх років жодне майно осіб, що передували під слідством чи були засуджені, не було конфісковане чи арештоване.

3

Йдемо далі і звертаємось до Державного казначейства в Закарпатській області. Отримуємо відповідь: в 2017 році на їх рахунки було перераховано 2085, 20 грн. – кошти від реалізації конфіскованих товарів та інших предметів у провадженнях правоохоронних органів області, 6241,00 грн. – кошти від реалізації конфіскованих за рішенням суду товарів та інших предметів, 16 968, 00 грн. – надходження конфіскованої валюти у провадженнях правоохоронних органів області. Простим складанням отримуємо загальну суму відшкодованих до держбюджету грошових коштів 25 тисяч  294  грн.

Тепер вертаємося до даних, оприлюднених керівництвом прокуратури та поліції Закарпаття   3,5 млн.  в 2017 році.  То звідки взялися такі суми  при реальних   25 тис. грн.?

Бульбашка вибухає. 25 тис грн.  – це реальний показник роботи прокуратури Закарпаття на чолі з її очільником Володимиром Гаврилюком, його заступником по нагляду за до держанням законів  органами досудового розслідування Олександром Василенком та начальником поліції Романом Стефанишиним.

Напевне, не варто й говорити, що їх офіційна зарплатня за цей час склала майже в 40 разів більшу суму, не беручі до уваги корупційні і нетрудові доходи. Говорячи термінами фізики, КПД роботи правоохоронної системи області стрімко наближається до нуля.

Скільки нам ще морочитимуть голову ці нездари на чолі з головним брехачем Юрієм Луценко? Не відомо, але рівно стільки скільки ми самі дозволимо.

луц