Останні новини
Червень 20, 2016 - Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)
Червень 5, 2016 - 23-річна невістка прокурора Янка виявилася міліонером!
Травень 26, 2016 - На тітушко-охоронця Закарпатського прокурора подали заяву про злочин до ГПУ!
Травень 22, 2016 - Тітушка Закарпатського прокурора Янка у м. Яремче намагався побити журналістів та активістів (ВІДЕО)
Травень 19, 2016 - В Ужгороді депутат підстрелив громадського діяча і стріляв у іншого депутата
Травень 6, 2016 - Прокуратура Закарпаття “кришує” кримінал ужгородських депутатів та забудовників
Травень 4, 2016 - Новий сайт Ужгородської міської ради коштував 54 тис. грн.
Квітень 22, 2016 - СПИСОК БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРОРА ЯНКА!!
Квітень 11, 2016 - В Ужгороді відбулося загальноміське віче
Березень 30, 2016 - Як бюджет м.Ужгород втратив понад мільйона гривень
Березень 26, 2016 - Контрабанду на Закарпатті “кришує” МВС, СБУ та Прокуратура області!?
Березень 25, 2016 - Приватні вулиці для обраних в Ужгороді
Березень 17, 2016 - Ужгородська міська рада закуповує “золоті” дорожні знаки
Березень 16, 2016 - Як отримати безкоштовні ліки в Ужгороді
Лютий 6, 2016 - Що ти, друже, робив тут, поки я там воював?
Лютий 1, 2016 - Рік по Дебальцеву: кілька історій про вихід з оточення
Лютий 1, 2016 - В Ужгороді горить ТЦ “Україна”
Січень 19, 2016 - Ужгород – “місто-сад”, від якого залишився лише спогад
Січень 6, 2016 - Що робити якщо Ви не отримали субсидію?
Січень 6, 2016 - Депутати вимагали звільнити Анатолія Ковальського з посади директора ЖРЕРУ

Ужгородщину віддали на поталу клану Балог і Ко ?

  jak-nove-kerivnictvo-uzhgorodcshini-terorizue_85901 Днями до редакції одного з видань надійшов лист обурених жителів Ужгородщини та окремих держслужбовців району. Ось, що пишуть про нову-стару владу під патронатом «Єдиного Центру».     Далі — пряма мова:

   «Недовго тішилися жителі Ужгородщини весняній відлизі – призначенню обраного громадськістю, пройшовшого люстрацію очільника району, який пропрацював неповні 5 місяців. За цей короткий час позитивні зміни відчули працівники освіти, культури, медицини і загалом всі жителі району. Девіз керівництва був: «Все для людей та заради людей». Але як у страшному сні із забуття почали виповзати примари – балогівці і встановлювати свою владу.

   Почалося все із призначення «білого й пушистого», горезвісного і, як всі думали, давно забутого чинуши Тимченка А.В. на посаду т.в.о. голови Ужгородської РДА.  Радості прихильників ЄЦ у райраді не було меж. Новопризначений голова  з подачі пана Фединця (хитрого лиса, балогівського запроданця, який «керує» районом з незапам’ятних часів, до речі і при владі Януковича теж жив-не тужив) та прикриваючись наказом «балог» і Губаля, розпочав кадрові чистки. Керівників структурних підрозділів РДА – освіти, медицини, соцслужби змушують йти з посад за власним бажанням, залякують, погрожують фізичною розправою та відкриттям кримінальних справ проти незгодних. До уваги не береться ні фаховість, ні стаж роботи, ні особисті якості керівників, а натомість тикають в ніс законом про люстрацію і прикриваються дешевими популістськими гаслами про очищення влади від прибічників режиму Януковича (при цьому самі законом про люстрацію не керуються).

   Гріх не пригадати тут історію нових-добре забутих старих керівників Ужгородщини.

    Було це давно, ще за часів правління чи то Колібаби, чи то Колідіда…

   Пан Колібаба – колишній «зразково-показовий» спеціаліст широкого профілю (який останнім часом практично цілодобово працює консультантом то в кабінеті Тимченка, то в кабінеті Фединця) щоб уникнути кримінальної відповідальності став пацієнтом Берегівського спецзакладу для «особливо обдарованих», вийшовши звідти з «жовтим квитком» (група інвалідності за психічним захворюванням) – який, напевно, його характеризує найкраще.

   Вірний пес – Тимченко тоді займав посаду начальника відділу охорони здоров’я Ужгородського району. Розпочав свою «діяльність» в посадовому кріслі пан Тимченко із розробки схем власного збагачення. Для цього йому конче потрібний був виконавець. Такою охоче погодилася стати очільниця Ужгородської районної лікарні №1 пані Левчак Л . В .

   А потім як у казці – чим далі тим страшніше

   Симбіоз двох гілок влади (голова райдержадміністраціі – Колібаба А.В. та райради – Фединець М.І.) призвів до того, що Тимченку були надані додаткові повноваження. До його посади начальника відділу охорони здоров’я до да лось також «та матеріального забезпечення». З часу нововведення Тимченко став одноосібно та безконтрольно розпоряджатися величезнимидержавними фінансовими потоками. Він примудрився бути не тільки замовником робіт, але й підрядною організацією та ще й приймати об’єкти.

   За чотири роки перебування на посаді пан Анатолій став успішним чиновником. Щоправда, в плані свого особистого збагачення: незважаючи на зарплату в 1200 гривен він пересів на «Хонду» вартістю в 70 тисяч у.о, вселився в нову квартиру в престижному мікрорайоні Ужгорода «Боздош-еліт», попередньо сплативши за неї 1 500 000 гривень . Як кажуть, красиво жити не заборониш. Воно є так, коли б не явно кримінальний сморід від статків «інструментальника» дмухав у всі щілинийого елітної квартири та нового будинку на території Ужгородщини .

   Як бачимо пан Тимченко був здібним і старанним учнем Колібаби А.В.  а тепер його призначили т.в.о. керівника району.

   У пересічних жителів Ужгородщини виникає закономірне питання – невже закони неоднакові для всіх? Куди дивиться Президент, підписуючи укази про призначення такої людини на посаду керівника району? Тимченко та його Ко не пройшли громадського обговорення, оминули погодження люстраційного комітету. Люди з брудним минулим не можуть обіймати такі важливі посади.

   Ужгородщину віддали на поталу клану Балог і Ко, що неодмінно призведе район до найвищого ступеню зубожіння та процвітання корупції !!!

Маємо надію, що друге пришестя компанії Тимченка+Колібаба буде вчасно зупинене, страшний сон закінчиться «хепі-ендом» і Ужгородщина отримає гідного, прийнятого громадськістю керівника».

З повагою, жителі Ужгородщини,

 котрим набридло терпіти хабарників і корупціонерів при владі.