Останні новини
Червень 20, 2016 - Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)
Червень 5, 2016 - 23-річна невістка прокурора Янка виявилася міліонером!
Травень 26, 2016 - На тітушко-охоронця Закарпатського прокурора подали заяву про злочин до ГПУ!
Травень 22, 2016 - Тітушка Закарпатського прокурора Янка у м. Яремче намагався побити журналістів та активістів (ВІДЕО)
Травень 19, 2016 - В Ужгороді депутат підстрелив громадського діяча і стріляв у іншого депутата
Травень 6, 2016 - Прокуратура Закарпаття “кришує” кримінал ужгородських депутатів та забудовників
Травень 4, 2016 - Новий сайт Ужгородської міської ради коштував 54 тис. грн.
Квітень 22, 2016 - СПИСОК БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРОРА ЯНКА!!
Квітень 11, 2016 - В Ужгороді відбулося загальноміське віче
Березень 30, 2016 - Як бюджет м.Ужгород втратив понад мільйона гривень
Березень 26, 2016 - Контрабанду на Закарпатті “кришує” МВС, СБУ та Прокуратура області!?
Березень 25, 2016 - Приватні вулиці для обраних в Ужгороді
Березень 17, 2016 - Ужгородська міська рада закуповує “золоті” дорожні знаки
Березень 16, 2016 - Як отримати безкоштовні ліки в Ужгороді
Лютий 6, 2016 - Що ти, друже, робив тут, поки я там воював?
Лютий 1, 2016 - Рік по Дебальцеву: кілька історій про вихід з оточення
Лютий 1, 2016 - В Ужгороді горить ТЦ “Україна”
Січень 19, 2016 - Ужгород – “місто-сад”, від якого залишився лише спогад
Січень 6, 2016 - Що робити якщо Ви не отримали субсидію?
Січень 6, 2016 - Депутати вимагали звільнити Анатолія Ковальського з посади директора ЖРЕРУ

«Ні» «земельному дерибану» в Ужгородіі!

дерибан_земля УжгородНещодавно на липневому засіданні громадської ради Ужгородської міської ради було оголошено недовіру в.о. мера Віктору Щадею та усьому депутатському складу Ужгородської міської ради. Як повідомив голова громадської ради Олександр Пересоляк, причиною для такого радикального кроку стали прийняті Ужгородською міською радою дерибанні земельні рішення від 29.05.2014 року, а також інші порушення з боку міської ради та в.о.  міського голови.  Громадська рада оголосила недовіру в.о. мера Щадею та Ужгородській міській раді!

Слід згадати, що після такого рішення особисто в.о. міського голови Віктор Щадей, а також комунальна газета «Ужгород» почали поливати громадську раду купою бруду. Підхватили цю естафету інші інтернет видання, які виявились лояльними до в.о. Бажання очільників міста зробити ГР кишеньковою було настільки велике, що сам керуючий справами Ужгородського міськвиконкому організував підривну діяльність для зміщення керівництва громадської ради, а саме її голови Олександра Пересоляка. Керуючий справами виконкому Олександр Волосянський координує заколотників в ГР УМР. Для цього була організована системна робота по підриву авторитету ГР УМР та задіяні навіть два керівники комітетів громадської ради та перший заступник голови ГР УМР. Однак така спроба очільників Ужгорода з тріском провалилася.

Всупереч серйозному спротиву ГР УМР продовжувала і продовжує проводити моніторингову роботу проектів рішень перед кожною сесією та звертатися до органів прокуратури за результатами виявлених порушень та проігнорованих рекомендацій ГР УМР. І результати такої роботи не забарилися.

Так за результатами звернення від 10.06.2014р. голови ГР УМР Пересоляка Олександа, яке було підтримане на засіданні ГР УМР всім її складом, прокуратурою області зокрема: на адресу виконувача обов’язків Ужгородського міського голови скеровано два подання про приведення у відповідність рішень 20 та 22 сесії міської ради, до Закарпатського окружного адміністративного суду пред’явлено адміністративний позов про визнання протиправними та скасування окремих незаконних пунктів рішення 22 сесії Ужгородської міської ради 6 скликання № 1325 від 29.05.2014 р.

Також, за результатами перевірки внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України – підроблення та використання підроблених документів.

В Ужгородській міськраді при прийнятті рішень із земельних питань підробляли документи – результат прокурорської перевірки

В Ужгородській міськраді при прийнятті рішень із земельних питань підробляли документи – результат прокурорської перевірки

В Ужгородській міськраді при прийнятті рішень із земельних питань підробляли документи – результат прокурорської перевірки