НОВЕ КВАЗІРЕВОЛЮЦІЙНЕ КЕРІВНИЦТВО ДВНЗ «УжНУ». ВИСОКОПАРНІ СЛОВА –ГАНЕБНІ ВЧИНКИ.
«Довольный собой трудился зря. Достижение – начало удачи, слава – начало позора» (мудрость Дао)
Як нещодавно стало відомо широкому загалу, Ужгородський національний університет «зекономив» на своїх співробітниках близько 6 млн. грн. !! Є підозра, що «економкою» виступила в.о. проректора по навчально-виховній роботі та міжнародних зв’язках проф. Лендьел Мирослава Олександрівна. Котра, до речі, вже відкривала рахунок в Приватбанку для збору коштів для військовослужбовців з м.Ужгород, яких було відправлено в зону АТО. Збір коштів відбувся, а ось звіту про цільове призначення та використання так ніхто не бачив і не чув про нього. Відомо, що за поточний рік п. Лендьел М.О. було відкрито ще декілька рахунків в різних банках міста. Та й особи з близького оточення революційної Мирослави вже давно помітили з якою пристрастю вона виконує функції «масовика-затійника», збираючи гроші на так звані суспільно корисні справи.
З прикрістю та душевним болем констатуємо, що ідеї революції Гідності паплюжаться надто меркантильною поведінкою осіб, котрі входять в чинний керівний апарат університету. Зазначаємо, що саме завдяки гучним промовам, проголошеним під час подій на Майдані один з теперішніх в.о. проректорів УжНУ обійняв дану посаду. На жаль методи та підходи, які застосовує названа особа прямо суперечать будь-яким принципам гідності.
І навіть таку благородну ідею як збір коштів для військових з м. Ужгород названа особа та її команда не зуміли довести до логічного кінця лише через свою меркантильність та некомпетентність.
Тим більше, в мережі ФБ з”являються непоодинокі повідомлення про їхні далекі від поняття гідності діяння в даний час. Цитату одного з повідомлень наводимо нижче:
“Частина студентів почала платити за навчання в серпні не на рахунок УжНУ, а на спеціальні рахунки в комерційному банку, на які нараховуються два види депозитних відсотків. Один невеликий, а інший – більший – новому керівництву університету в кишеню через посередника. Після нарахування цих відсотків, через певний термін, невеликими частинами, ця плата надходить на рахунок вишу.
При цьому студентів примушують оплачувати відразу за рік, або за півроку, нехтуючи їх правом платити помісячно. Для того, щоб з більшої суми отримувати відсотки до власної кишені. Банк задоволений, гроші працюють. “
Далі буде…