Останні новини
Червень 20, 2016 - Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)
Червень 5, 2016 - 23-річна невістка прокурора Янка виявилася міліонером!
Травень 26, 2016 - На тітушко-охоронця Закарпатського прокурора подали заяву про злочин до ГПУ!
Травень 22, 2016 - Тітушка Закарпатського прокурора Янка у м. Яремче намагався побити журналістів та активістів (ВІДЕО)
Травень 19, 2016 - В Ужгороді депутат підстрелив громадського діяча і стріляв у іншого депутата
Травень 6, 2016 - Прокуратура Закарпаття “кришує” кримінал ужгородських депутатів та забудовників
Травень 4, 2016 - Новий сайт Ужгородської міської ради коштував 54 тис. грн.
Квітень 22, 2016 - СПИСОК БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРОРА ЯНКА!!
Квітень 11, 2016 - В Ужгороді відбулося загальноміське віче
Березень 30, 2016 - Як бюджет м.Ужгород втратив понад мільйона гривень
Березень 26, 2016 - Контрабанду на Закарпатті “кришує” МВС, СБУ та Прокуратура області!?
Березень 25, 2016 - Приватні вулиці для обраних в Ужгороді
Березень 17, 2016 - Ужгородська міська рада закуповує “золоті” дорожні знаки
Березень 16, 2016 - Як отримати безкоштовні ліки в Ужгороді
Лютий 6, 2016 - Що ти, друже, робив тут, поки я там воював?
Лютий 1, 2016 - Рік по Дебальцеву: кілька історій про вихід з оточення
Лютий 1, 2016 - В Ужгороді горить ТЦ “Україна”
Січень 19, 2016 - Ужгород – “місто-сад”, від якого залишився лише спогад
Січень 6, 2016 - Що робити якщо Ви не отримали субсидію?
Січень 6, 2016 - Депутати вимагали звільнити Анатолія Ковальського з посади директора ЖРЕРУ

Не дамо можливість зрадникам громади перекраситись! Негайна відставка!

1938019_786644308030360_777151171_nЗупинення військових дій, зміна конституції та  керівних органів, зменшення соціальної напруги це першопочатки перемоги народовлання Українського народу.  Однак глибоке перезавантаження влади неможливе без змін влади на місцях. Кожен мешканець нашого міста повинен усвідомлювати, що злочинці не змогли б ґвалтувати нашу країну без допомоги місцевих органів влади: міських голів та депутатського корпусу. Громадяни України не повинні допустити перекрашування та прихід до влади людей, які сприяли злочинному режиму вбивати та калічити свій народ.  Головною вимогою побудови нової української державності повинна бути люстрація, а саме: заборона діячам високого рангу, які скомпрометували себе, протягом певного часу, або пожиттєво, займати посади в державному апараті, балотуватись в представницькі органи, бути суддями і т. д.

Таким діячами в нашому місті  є  зокрема: мер, Віктор Погорелов та весь депутатський корпус Ужгородської міської ради від партії регіонів. Яскравим прикладом «турботи» про долю майдану та ужгородців є відповідь Погорелова на прохання громадських активісті створити координаційний штаб для допомоги ужгородцям, які беруть участь у київському майдані.  Так, на думку мера Погорелова невідкладна допомога ужгородцям входить до повноважень інших органів та установ, можливо мер мав на увазі міліцію та прокуратуру, які  на той час «турбували» про Майдан (прим. ред).

Ця писульку залишиться в пам’яті ужгородців як доказ «проробленої  роботи» та турботи» В. Погорелова про інтереси громади міста.

Таким чином, саме громада міста повинна вимагати відставки Ужгородського міського голови та усього депутатського корпусу від ПР. Новообраний міський голова повинен кожний місяць на недільному віче звітувати перед ужгородцями про пророблену роботу та проблематику.

Видкрите звернення001

 

Мер із міської громадою повинні разом вирішувати доленосні питання міста.  Новий ужгородський мер повинен бути з народом! Чути кожного ужгородця і працювати на його благо! А інакше знову у відставку!

Депутати від ПР повинні самостійно скласти свої посади, а ті, які цього не зроблять будуть звільнені та освистані громадою міста!

Місця ж відставлених депутатів від ПР повинні зайняти громадські активісти Ужгорода, які довели свій патріотизм та віддасть ідеям майдану. Цих осіб у місті добре знають, а тому для їх обрання у депутати не буде ніякої складності.

Депутати від інших політичних сил, які залишаться у міській раді повинні прозоро відзвітувати перед громадою міста за пророблену роботу, а громада вирішить чи довіряти їм подальше керівництво своїм містом. Окрім того, усі депутати повинні надати громаді свої декларації про доходи та своїх членів родини, оскільки у владі не повинні більше залишатися корисливі дерибанщики.

Видкрите звернення002

Видкрите звернення003

Слава Україні!

Related Articles