Останні новини
Червень 20, 2016 - Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)
Червень 5, 2016 - 23-річна невістка прокурора Янка виявилася міліонером!
Травень 26, 2016 - На тітушко-охоронця Закарпатського прокурора подали заяву про злочин до ГПУ!
Травень 22, 2016 - Тітушка Закарпатського прокурора Янка у м. Яремче намагався побити журналістів та активістів (ВІДЕО)
Травень 19, 2016 - В Ужгороді депутат підстрелив громадського діяча і стріляв у іншого депутата
Травень 6, 2016 - Прокуратура Закарпаття “кришує” кримінал ужгородських депутатів та забудовників
Травень 4, 2016 - Новий сайт Ужгородської міської ради коштував 54 тис. грн.
Квітень 22, 2016 - СПИСОК БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРОРА ЯНКА!!
Квітень 11, 2016 - В Ужгороді відбулося загальноміське віче
Березень 30, 2016 - Як бюджет м.Ужгород втратив понад мільйона гривень
Березень 26, 2016 - Контрабанду на Закарпатті “кришує” МВС, СБУ та Прокуратура області!?
Березень 25, 2016 - Приватні вулиці для обраних в Ужгороді
Березень 17, 2016 - Ужгородська міська рада закуповує “золоті” дорожні знаки
Березень 16, 2016 - Як отримати безкоштовні ліки в Ужгороді
Лютий 6, 2016 - Що ти, друже, робив тут, поки я там воював?
Лютий 1, 2016 - Рік по Дебальцеву: кілька історій про вихід з оточення
Лютий 1, 2016 - В Ужгороді горить ТЦ “Україна”
Січень 19, 2016 - Ужгород – “місто-сад”, від якого залишився лише спогад
Січень 6, 2016 - Що робити якщо Ви не отримали субсидію?
Січень 6, 2016 - Депутати вимагали звільнити Анатолія Ковальського з посади директора ЖРЕРУ

Віктор Щадей визнав свої помилки! То, Хто буде наступним в.о. міського голови???

Щадей2Через зростання невдоволення  громадськості Ужгорода керівництвом в.о. міського голови Віктор Щадей сьогодні, 01.08.2014 року, підписав звернення про  скликання позачергової сесії Ужгородської міської ради з приводу  питання його відставки .

Як повідомив у Фейсбук Голова громадської ради Ужгородської міської ради,  Олександр Пересоляк  новий в.о. міського голови повинен мати чітку програму реформування Ужгорода та кожну неділю звітуватися перед ужгородцями про її виконання

На думку Голови громадської ради, Громадська   рада повинна  провести  обговорення кандидатів, які готові виконати програму  розвитку міста та звітуватися  перед мешканцями про її виконання.

IMAG0730

“Сьогодні в.о. мера Ужгорода Віктор Щадей під натиском кілька десятків ужгородців написав заяву про відставку!!!

Причин може бути як мінімум дві!!!
Перша причина – Віктор Іванович самостійно дійшов до думки, що він повинен піти у відставку і події ,які відбулися просто прискорили таке його рішення.
Воно було б і логічно! Віктор Івановича обирали на декілька місяців до обрання нового мера, однак процес затягнувся! Але, щоб вийти із занепаду Ужгороду потрібно системні реформи в усіх сферах, а не точкове латання ям та фарбування лавиць. Безумовно в перші місяці діяльності нового керівництва зміни на краще відбулися, зокрема: було затверджено громадську раду, порядок проведення місцевих ініціатив та громадських слухань. Однак поступово влада себе вичерпала і все зійшло нанівець: через численні порушення недовіру Віктору Щадею оголосила сама громадська радаhttp://uzpravda.org/gromadska-rada-ogolosila-nedoviru-v-o-mera-shhadeyu-ta-uzhgorodskiy-miskiy-radi/
За мовчазною згодою в.о. міського голови депутати Ужгорода продовжують «земельний дерибан». Вже на перше звернення Громадської ради Ужгородської міської ради прокуратурою порушено кримінальну справу за ч. 4 ст. 358 КК України – підроблення та використання підроблених документів та скеровано два подання про приведення у відповідність рішень 20 та 22 сесії міської ради, прокуратурою до Закарпатського окружного адміністративного суду пред’явлено адміністративний позов про визнання протиправними та скасування окремих незаконних пунктів рішення 22 сесії Ужгородської міської ради 6 скликання № 1325 від 29.05.2014 р.
Окрім того, прокуратурою порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 367КК України – службова недбалість щодо незаконне виділення Ужгородською міською радою земельних ділянок площею більше 1,7 га, та вартістю понад 1 млн. грн. в районі вул. Стефаника (поблизу кар’єра)http://www.zak.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=142003.
Враховуючи обіцянку в.о. нікого з посад не звільняти, слід відмітити останні кадрові зміни, які набули ознак «політичних чисток» та з іншого боку – непрозорість у призначеннях на посади в Управлінні архітектури міста. Реформами явно і не пахне!
Підняття тарифів на воду та маршрутні перевезення без узгодження із громадою та будь-яких пояснень є також ненормальним. В.о. робить вигляд, що йому нічого не відомо, однак це не так, оскільки КП «Водоканал» є підприємством комунальним!
Причина друга – Віктор Іванович вирішив обманути невдоволених ужгородців, легковажно розраховуючи, що його прикриють свої депутати.
Ситуація такого лицемірства з боку керівника міста також є недопустимою! Оскільки, якщо чиновник такого рівня не несе ніякої відповідальності за свої дії і просто розраховує на кришування – то має місце не що інше як відродження регіоналівської влади. Про інтереси ужгородців тут дарма і мріяти!!!
Які ж висновки???? Що робити??? До керівництва Ужгородом повинна прийти людина, яка має програму його системного реформування, а не популіст. Звітування про виконання програми повинна відбуватися перед громадою кожний тиждень!!!
Завданнями на перші два місяці можуть стати:
1. Реальне вирішення питання тарифів на воду та реформування «Волоканалу» .
2. Реформування земельної сфери в Ужгороді ( відкритий доступ усіх бажаючих до інформації про вільні земельні ділянки, затвердження генерального плану, проведення інвентаризації земель, затвердження положення про земельну чергу тощо).

Наступні два місяці:
1. Створення сприятливих умов для розвитку туризму (привести до порядку зовнішній вигляд Ужгорода через контроль використання коштів на озеленення та прибирання тощо…)
2. Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу (зміна податкової політики, спрощення дозвільних процедур, боротьба із корупцією тощо).

І так далі…”