Останні новини
Червень 20, 2016 - Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)
Червень 5, 2016 - 23-річна невістка прокурора Янка виявилася міліонером!
Травень 26, 2016 - На тітушко-охоронця Закарпатського прокурора подали заяву про злочин до ГПУ!
Травень 22, 2016 - Тітушка Закарпатського прокурора Янка у м. Яремче намагався побити журналістів та активістів (ВІДЕО)
Травень 19, 2016 - В Ужгороді депутат підстрелив громадського діяча і стріляв у іншого депутата
Травень 6, 2016 - Прокуратура Закарпаття “кришує” кримінал ужгородських депутатів та забудовників
Травень 4, 2016 - Новий сайт Ужгородської міської ради коштував 54 тис. грн.
Квітень 22, 2016 - СПИСОК БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРОРА ЯНКА!!
Квітень 11, 2016 - В Ужгороді відбулося загальноміське віче
Березень 30, 2016 - Як бюджет м.Ужгород втратив понад мільйона гривень
Березень 26, 2016 - Контрабанду на Закарпатті “кришує” МВС, СБУ та Прокуратура області!?
Березень 25, 2016 - Приватні вулиці для обраних в Ужгороді
Березень 17, 2016 - Ужгородська міська рада закуповує “золоті” дорожні знаки
Березень 16, 2016 - Як отримати безкоштовні ліки в Ужгороді
Лютий 6, 2016 - Що ти, друже, робив тут, поки я там воював?
Лютий 1, 2016 - Рік по Дебальцеву: кілька історій про вихід з оточення
Лютий 1, 2016 - В Ужгороді горить ТЦ “Україна”
Січень 19, 2016 - Ужгород – “місто-сад”, від якого залишився лише спогад
Січень 6, 2016 - Що робити якщо Ви не отримали субсидію?
Січень 6, 2016 - Депутати вимагали звільнити Анатолія Ковальського з посади директора ЖРЕРУ

В Ужгороді активісти змусили дорожників укладати належний шар асфальту (ДОКУМЕНТ)

В Ужгороді громадські активісти Роман Молдавчук, Ференц Бакі, Ярослав Козич, Олександр Пересоляк разом з представником Ради Автомобілістів КМУ Олександром Броді та іншими провели роботи щодо контролю над якістю ремонтних робіт на проспекті Свободи.
В Ужгороді активісти змусили дорожників укладати належний шар асфальту.
У підсумку було виявлено грубі порушення державних стандартів щодо товщини укладеного шару (замість 5 сантиметрів – 1-3 сантиметри) та технології закладки асфальту (необроблені та засмічені ями). Саме через таку узвичаєну практику побутує думка, що до 70 відсотків «ремонтних» коштів осідають в кишенях «дорожників», а не йдуть на ремонт вулиць міста.

Завдяки реагуванню журналістів проблема набула розголосу, а виявлені та висвітлені порушення викликали глибоке обурення громадськості

За результатами виявлених порушень Генеральна прокуратура України та Державна фінансова інспекція України ініціювали проведення перевірок ремонту доріг у м. Ужгороді із вказівками ґрунтовно розібратися та вжити усіх можливих заходів для усунення виявлених порушень. Ґрунтовних результатів перевірки з даного питання очікують також в Комітеті Верховної ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

 ПрАТ «Будавтодор» ДАІ склала адміністративний протокол за ч.3 ст. 140 КУпАП “Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, ...”

ПрАТ «Будавтодор» ДАІ склала адміністративний протокол за ч.3 ст. 140 КУпАП “Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, …”

Проведена акція вже нині дала позитивний результат, а саме – товщина шару асфальту під час ремонту вулиці Берчені в більшості випадків відповідала стандарту в 5 сантиметрів, ремонт було здійснено в рекордно короткі строки, що майже не завдало незручностей городянам. А виконані відповідно до технології ремонтні роботи збільшать строк служби дорожнього покриття та економлять використання коштів ужгородців.

Однак, без порушень під час ремонту вулиці Берчені все ж не обійшлося. Так громадськими активістами як наслідок реагування на повідомлення, опубліковане в соціальній мережі Фейсбук, були зафіксовані факти створення аварійних ситуацій та скеровані відповідні звернення до ДАІ м. Ужгорода. За наслідками перевірки ДАІ були направлені звернення в Ужгородський міськвиконком та прокуратуру обласного центра, а на відповідального представника ПрАТ «Будавтодор» ДАІ склала адміністративний протокол за ч.3 ст. 140 КУпАП “Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, …”

Як повідомив Закарпаття онлайн Ярослав Козич, на вжиття заходів контролю за належним проведенням ремонтних робіт (а саме – фіксування обставини, дослідження чинних норм та правил, складання текстів відповідних заяв та звернень, їх подання) активістами були витрачено 36 людино-годин часу по по вул. Берчені та 89 людино-годин часу на проспекті Свободи. Однак, у підсумку, зазначені зусилля призвели до більш якісного ремонту дороги та раціонального використання коштів ужгородців.

В Ужгороді громадські активісти Роман Молдавчук, Ференц Бакі, Ярослав Козич, Олександр Пересоляк разом з представником Ради Автомобілістів КМУ Олександром Броді та іншими провели роботи щодо контролю над якістю ремонтних робіт на проспекті Свободи.

В Ужгороді громадські активісти Роман Молдавчук, Ференц Бакі, Ярослав Козич, Олександр Пересоляк разом з представником Ради Автомобілістів КМУ Олександром Броді та іншими провели роботи щодо контролю над якістю ремонтних робіт на проспекті Свободи.

Наразі громадськими активістами міста також планується проведення заходів щодо сприяння вирішенню інших, не менш важливих та суспільно значних проблем в контексті благоустрою міста Ужгорода.

Інтернет-видання «Закарпаття онлайн»

Related Articles