Останні новини
Червень 20, 2016 - Закарпатські активісти “штормили” Генеральну прокуратуру України (ВІДЕО)
Червень 5, 2016 - 23-річна невістка прокурора Янка виявилася міліонером!
Травень 26, 2016 - На тітушко-охоронця Закарпатського прокурора подали заяву про злочин до ГПУ!
Травень 22, 2016 - Тітушка Закарпатського прокурора Янка у м. Яремче намагався побити журналістів та активістів (ВІДЕО)
Травень 19, 2016 - В Ужгороді депутат підстрелив громадського діяча і стріляв у іншого депутата
Травень 6, 2016 - Прокуратура Закарпаття “кришує” кримінал ужгородських депутатів та забудовників
Травень 4, 2016 - Новий сайт Ужгородської міської ради коштував 54 тис. грн.
Квітень 22, 2016 - СПИСОК БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПРОКУРОРА ЯНКА!!
Квітень 11, 2016 - В Ужгороді відбулося загальноміське віче
Березень 30, 2016 - Як бюджет м.Ужгород втратив понад мільйона гривень
Березень 26, 2016 - Контрабанду на Закарпатті “кришує” МВС, СБУ та Прокуратура області!?
Березень 25, 2016 - Приватні вулиці для обраних в Ужгороді
Березень 17, 2016 - Ужгородська міська рада закуповує “золоті” дорожні знаки
Березень 16, 2016 - Як отримати безкоштовні ліки в Ужгороді
Лютий 6, 2016 - Що ти, друже, робив тут, поки я там воював?
Лютий 1, 2016 - Рік по Дебальцеву: кілька історій про вихід з оточення
Лютий 1, 2016 - В Ужгороді горить ТЦ “Україна”
Січень 19, 2016 - Ужгород – “місто-сад”, від якого залишився лише спогад
Січень 6, 2016 - Що робити якщо Ви не отримали субсидію?
Січень 6, 2016 - Депутати вимагали звільнити Анатолія Ковальського з посади директора ЖРЕРУ
НЕЗАКОННИЙ ТИСК ПОДАТКОВИХ “ПОЛІЦАЇВ” НА ЗАКАРПАТСЬКИЙ БІЗНЕС

НЕЗАКОННИЙ ТИСК ПОДАТКОВИХ “ПОЛІЦАЇВ” НА ЗАКАРПАТСЬКИЙ БІЗНЕС

Після публікації статті про незаконний тиск працівників податкової міліції, направлений на знищення ужгородського підприємства «Триоптика», податківці, усвідомлюючи незаконність своїх дій, не припинили безчинства та обрали нову тактику – тиск на клієнтів товариства.

Клієнти товариства і раніше неодноразово скаржилися на втручання працівників податкової міліції в їх діяльність – за допомогою  обшуків, допитів та інших методів впливу. Тепер працівниками податкової міліції були направлені запити на проведення документальної перевірки всіх покупців ТОВ «Триоптика».

Внаслідок здійснення цих перевірок, в черговий раз було заблоковано діяльність покупців товариства, оскільки крім перевірки самої документації, основною вимогою податківців було проведення інвентаризації товару, а для цього  необхідно було повністю зупинити роботу.

Звичайно, клієнти підприємства висловили обурення діями податкової. Крім того, в них постало актуальне питання, щодо подальшої  співпраці з ТОВ «Триоптика». Засуджувати позицію покупців важко, оскільки кожний власник бізнеса , передусім, зацікавлений в його розвитку і не  не бажає потрапляти під незаконний тиск контролюючих органів.vybet-iz-biznesa-dopolnitelno-1-mlrd-grn

Варто наголосити, що всі дії  щодо блокування роботи клієнтів товариства «Триоптика» формально здійснюються на основі кримінальної справи проти цього підприємства – штучно зфабрикованої після того, як суд довів безпідставність перевірок та звинувачень податківців на адресу ТОВ «Триоптика».

Не дивлячись на відсутність будь-яких підтверджень своїм звинувачення, податкові міліціянти  не бажають  зменшують свого «інтересу» до  товариства, а навпаки – вже понад 4 місяці вигадують все нові і нові засоби блокування його діяльності.

Таким чином, головною «провиною» представників бізнесу стало лише придбання товару в «незручного» для податкової міліції постачальника.

Податківці свідомо перекривають всі шляхи існування «неугодних» підприємств, які не бажають «ділитися» законними доходами із корумпованими чиновниками, та дають зрозуміти, що не дивлячись на відсутність фактів порушення законодавства, вони в змозі створити умови, які доведуть підприємство до банкрутства.

Більш за все дивує цинічна безкарність незаконних дій працівників податкової міліції та незахищеність українського бізнесу. І це все – попри намагання діючої влади країни викорінити корупційні схеми, які залишилися в спадок від «старого режиму».

Мета незаконних дій працівників податкової міліції – довести, що запорукою успішного бізнесу на місцях є не дотримання підприємством  чинного законодавства, а «лояльність» до деяких державних чиновників.

Своїми діями вони вже майже знищили підприємство, яке є сумлінним платником податків – в умовах і так непростої економічної ситуації в країні.

І поки свавілля чиновників контролюючих органів не припиняється – всі намагання нової влади і громади жити «по-новому» залишаються недосяжною мрією.