18 лютого 2014 року звітуватимуть депутати Ужгородської міської ради VІ скликання за 2013 рік

о 16.00 год. в Малій залі міськвиконкому, пл. Поштова, 3 перед виборцями звітуватимуть депутати фракції “Партії Єдиний Центр”" в Ужгородській міській раді 

Серед звітів депутатів цієї фракції “Партії Єдиний Центр”", згідно даних наведених в графіку прийому виборців депутатами Ужгородської міської ради VІ скликання очевидно звітуватимуть крім тих, депутатів що безпосередньо визначили дати свого особистого звітування:

Семаль Віталій Юрійович

Гасинець Ярослава Степанівна

Пацкань Богдан Михайлович

Гетьманенко О.О.Гетманенко Олексій Олександрович

Костюк  Юрій Вікторович

 

Можливо будуть почуті звіти й інших депутатів Ужгородської міської ради, які входять до фракції “Партії Єдиний Центр”", що не повідомили про дати особистого звітування перед виборцями.

На офіційному сайті Ужгородської міської ради не розміщено в доступному для виборця вигляді інформацію про перелік депутатів Ужгородської міської ради, які входять до складу фракції “Партії Єдиний Центр”"..

 

о 18.00 год. в Студпрофкомі по вул. Університетська, 12

перед виборцями звітуватиме депутат Ужгородської міської ради VІ скликання 

Рошко Михайло Михайлович

Номер виборчого округу: 2 Вулиці, які відносяться до виборчого округу: Гуртожитки №№ 4, 5 по вул. Університетській, 10, 12, гуртожитки №№ 2, 3 по Студентській наб., 22, 24, гуртожиток № 1 по вул.Митній,27.

 

 

Графік особистого прийому виборців:

Третій четвер місяця з 9.00 до 10.00 год.

Міська рада,депутатська кімната

Тел. 64-32-73

 

 

 

 

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад»

Стаття 16. Звіти депутата місцевої ради перед виборцями та зустрічі з ними

1. Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями.

2. Звіт депутата місцевої ради повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про прийняті радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців свого виборчого округу.

3. Звіт депутата місцевої ради може бути проведено в будь-який час на вимогу зборів виборців за місцем проживання, трудової діяльності або навчання, а також органів самоорганізації населення.

4. Депутат місцевої ради не пізніш як за сім днів повідомляє виборців про час і місце проведення звіту через місцеві засоби масової інформації або в інший спосіб.

5. Місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, керівники підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності зобов’язані сприяти депутатам місцевих рад в організації їх звітів (зустрічей) перед (з) виборцями шляхом надання приміщень, інформаційних та інших довідкових матеріалів, необхідних депутату місцевої ради, на прохання депутата здійснювати інші заходи, пов’язані з проведенням його звіту (зустрічі) перед (з) виборцями, у тому числі сприяти оповіщенню виборців про час і місце його (її) проведення. Рішення з питань організації звітів (зустрічей) депутата з виборцями приймається на засіданні місцевої ради.

6. Депутат місцевої ради інформує раду та її виконавчі органи про результати обговорення його звіту, зауважень і пропозицій, висловлених виборцями на адресу ради та її органів, а також про доручення, дані депутатові у зв’язку з його депутатською діяльністю. 

Стаття 17. Доручення виборців

1. Виборці можуть давати своєму депутатові місцевої ради доручення на зборах під час його звітів чи зустрічей з питань, що випливають з потреб відповідного виборчого округу чи територіальної громади в цілому.

2. Доручення виборців не повинні суперечити законодавству України, а їх виконання має належати до відання місцевих рад та їх органів.

3. Доручення виборців депутатові місцевої ради має бути підтримане більшістю учасників зборів.

4. Доручення виборців, виконання яких потребує прийняття відповідною радою або її виконавчим органом рішення, фінансових або інших матеріальних витрат, доводяться депутатом місцевої ради до відома відповідної ради або її органів.

5. Рада та її органи аналізують доручення виборців, дані депутатам місцевої ради, та з урахуванням матеріальних, в тому числі і фінансових, можливостей приймають відповідні рішення щодо їх реалізації. Рішення з цих питань доводяться до відома депутатів місцевої ради та територіальної громади.

6. Доручення виборців враховуються при розробці планів і програм економічного та соціального розвитку відповідної території, місцевих економічних програм, складанні бюджету, а також при підготовці рішень з інших питань.

7. Депутат місцевої ради бере участь в організації виконання доручень виборців як одноособово, так і в складі постійних і тимчасових комісій ради або в складі утвореної з цією метою депутатської групи, може залучати до їх виконання органи самоорганізації населення, а також виборців відповідного виборчого округу.

8. Контроль за виконанням доручень виборців здійснюється відповідними радами, їх органами та депутатами місцевих рад. Органи, які в межах своїх повноважень забезпечують реалізацію доручень виборців, один раз на рік інформують раду про хід їх виконання.

9. Депутат місцевої ради періодично інформує своїх виборців про результати розгляду радою та її виконавчими органами доручень виборців та особисту участь в організації їх виконання.

FacebookVKTwitterGoogle+Mail.RuEmailShare